آیین بزرگداشت شهید آیت‌الله مهدی شاه‌آبادی و تجلیل از شهدای روحانیت در دفاع مقدس

آیین بزرگداشت شهید آیت‌الله مهدی شاه‌آبادی و تجلیل از شهدای روحانیت در دفاع مقدس

آیین بزرگداشت شهید آیت‌الله مهدی شاه‌آبادی و تجلیل از شهدای روحانیت در دفاع مقدس

آیین بزرگداشت شهید آیت‌الله مهدی شاه‌آبادی و تجلیل از شهدای روحانیت در دفاع مقدس، ششم اردی‌بهشت در مرکز باغ‌موزه دفاع مقدس برگزار می‌شود.

این یادواره به همت ستاد بزرگداشت شهید آیت‌الله شاه‌آبادی و ستاد یادواره شهدای روحانی و ایثارگر تهران، جهت نکوداشت اندیشه‌های والای آن شهید بزرگوار و تکریم و تبیین ارزش‌های شهدای روحانی دفاع مقدس تهران بزرگ برگزار خواهد شد.

آیت‌الله سعید شاه‌آبادی، رئیس مؤسسه غدیرشناسی و فرزند شهید آیت‌الله شاه‌آبادی، با اعلام این خبر افزود: «سی و چهارمین یادواره بزرگداشت شهید آیت‌الله مهدی شاه‌آبادی و تجلیل از شهدای روحانیت در دفاع مقدس، ششم اردی‌بهشت با حضور مسئولان کشوری و لشکری، خانواده معظم شهدا، روحانیان و مردم عزیز در مرکز باغ‌موزه دفاع مقدس برگزار می‌شود.»

وی در ادامه به مشارکت نهادهایی همچون بسیج صدا و سیما، سپاه تهران بزرگ، شهرداری تهران، سازمان بسیج اساتید و طلاب، موزه انقلاب اسلامی، بنیاد حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس، خانواده محترم شهید و تحت مدیریت ستاد بزرگداشت شهید آیت‌الله مهدی شاه‌آبادی و همکاری دیگر عزیزان برگزار می‌گردد.

وی با دعوت از همه مردم و مسئولان و خانواده معظم شهدا خواستند تا در برنامه‌ای که برای خودشان است، حضور پیدا کنند و ادامه دادند: «سخنران اصلی یادواره، یکی از مسئولان طراز اول نظام است که روز قبل از مراسم اعلام می‌گردد. ایشان همچنین با اشاره به برنامه‌های جانبی در این یادواره به رونمایی از کتاب مرغ غریب عشق اشاره و خاطرنشان کردند: در این مراسم ،از کتاب «مرغ غریب عشق» که درباره زندگی شهید آیت الله مهدی شاه آبادی است، رونمایی خواهد شد و همچنین از ۳ خانواده معزز شهید مدافع حرم ،تجلیل خواهد شد.

 

دسته : 

نظر خودتان را ارسال کنید